MantisBT - protoGG
Wyświetl szczegóły problemu
0002208protoGG[Wszystkie projekty] Generalpubliczny2015-05-23 00:462015-05-23 17:38
raffaello_28@op.pl 
 
normalnyważnyzawsze
nowyotwarty 
WindowsXPSP3
0002208: Wyświetlanie nazwy konta głównego GG (lub nazwy profilu) dla wszystkich kont GG
Witam,

O ile dobrze kojarzę, to po ostatniej aktualizacji wyświetla się tylko nazwa konta głównego GG (lub nazwa profilu) przy wszystkich kontach GG. Brzmi zawile... Więc od początku - WTW (ostatnia stabilna wersja, bety wyłączone). Wtyczka GG, wtyczka tlen i wtyczka facebook, xmpp wyłączone. Win XP SP3 PL 32bit. Dwa konta GG. Do poprzedniej wersji komunikatora wszędzie (na pasku zmiany stanu, przy dodawaniu kontaktów, na nazwie kontaktu na liście kontaktów) wyświetlana była nazwa danego konta, albo jego nr - trudno stwierdzić, nie doczekałem się na WTW na iOSa i teraz myli mi się, co wyświetla się na WTW, a co na IM+). Gdy więc na jednym profilu użytkownika jest więcej kont GG, to bez problemu można było dodawać kontakty świadomie do jednego konkretnego konta GG (i z tego konta prowadzić rozmowy). Po aktualizacji zarówno na pasku zmiany stanu, podczas dodawania kontaktu jak i najeżdżając myszką na jakiś kontakt na liście kontaktów wyświetla się albo nazwa profilu, albo nazwa głównego konta GG (w moim przypadku jest to jedna nazwa, trudno więc stwierdzić, która). Próba usunięcia kont GG i dodania ich na nowo nie rozwiązuje problemu - nie można usunąć konta głównego, można tylko wyłączyć wtyczkę. Po jej ponownym włączeniu konto główne GG nadal tam jest. Nie wygląda mi to na problem zależny od systemu, tylko na zmianę jakiegoś parametru w programie, ale to Ty jesteś programistą, nie ja. Pewnie miało być lepiej - miała wyświetlać się nazwa konta zamiast jego numeru. I się wyświetla, tylko zawsze z konta głównego (lub z profilu) :(
Dodanie drugiego konta GG :) I próba dodania nowego kontaktu do jednego z dwóch kont :)
W razie pytań można pisać, najlepiej na GG: 12598328. Na mailu bywam raz na tydzień. Dołączać nie ma co, żadne zrzuty się nie generują, program się nie wywala. Po prostu stracił ważną jak dla mnie część funkcjonalności.
Brak powiązanych tagów.
Historia zgłoszenia
2015-05-23 00:46raffaello_28@op.plNowe zgłoszenie
2015-05-23 17:38raffaello_28@op.plDodano komentarz: 0003217

Komentarze
(0003217)
raffaello_28@op.pl   
2015-05-23 17:38   
Update - na WTW wyświetlał się numer konta GG. Więc jeśli kontakty z obu kont były w jednej grupie, to najeżdżając na taki kontakt na liście z prawej strony wyświetlał się numer GG konta, z którego ten kontakt był dodany. Teraz wyświetla się nazwa profilu lub nazwa konta głównego. To samo dotyczy słoneczek GG na pasku, na którym zmienia się statusy - są dwa słoneczka oba opisane nazwą profilu (lub nazwą konta głównego).

Dzięki z góry :)