MantisBT

Wyświetl szczegóły problemu Przejdź do komentarzy ] Historia zgłoszenia ] Drukuj ]
IdentyfikatorProjektKategoriaWidocznośćData zgłoszeniaData modyfikacji
0002208protoGG[Wszystkie projekty] Generalpubliczny2015-05-23 00:462015-05-23 17:38
Zgłaszającyraffaello_28@op.pl 
Przypisany do 
PriorytetnormalnyWażnośćważnyPowtarzalnośćzawsze
StatusnowyRozwiązanieotwarty 
PlatformaWindowsSystem operacyjnyXPWersja systemuSP3
Temat0002208: Wyświetlanie nazwy konta głównego GG (lub nazwy profilu) dla wszystkich kont GG
OpisWitam,

O ile dobrze kojarzę, to po ostatniej aktualizacji wyświetla się tylko nazwa konta głównego GG (lub nazwa profilu) przy wszystkich kontach GG. Brzmi zawile... Więc od początku - WTW (ostatnia stabilna wersja, bety wyłączone). Wtyczka GG, wtyczka tlen i wtyczka facebook, xmpp wyłączone. Win XP SP3 PL 32bit. Dwa konta GG. Do poprzedniej wersji komunikatora wszędzie (na pasku zmiany stanu, przy dodawaniu kontaktów, na nazwie kontaktu na liście kontaktów) wyświetlana była nazwa danego konta, albo jego nr - trudno stwierdzić, nie doczekałem się na WTW na iOSa i teraz myli mi się, co wyświetla się na WTW, a co na IM+). Gdy więc na jednym profilu użytkownika jest więcej kont GG, to bez problemu można było dodawać kontakty świadomie do jednego konkretnego konta GG (i z tego konta prowadzić rozmowy). Po aktualizacji zarówno na pasku zmiany stanu, podczas dodawania kontaktu jak i najeżdżając myszką na jakiś kontakt na liście kontaktów wyświetla się albo nazwa profilu, albo nazwa głównego konta GG (w moim przypadku jest to jedna nazwa, trudno więc stwierdzić, która). Próba usunięcia kont GG i dodania ich na nowo nie rozwiązuje problemu - nie można usunąć konta głównego, można tylko wyłączyć wtyczkę. Po jej ponownym włączeniu konto główne GG nadal tam jest. Nie wygląda mi to na problem zależny od systemu, tylko na zmianę jakiegoś parametru w programie, ale to Ty jesteś programistą, nie ja. Pewnie miało być lepiej - miała wyświetlać się nazwa konta zamiast jego numeru. I się wyświetla, tylko zawsze z konta głównego (lub z profilu) :(
Kroki, by powtórzyćDodanie drugiego konta GG :) I próba dodania nowego kontaktu do jednego z dwóch kont :)
Dodatkowe informacjeW razie pytań można pisać, najlepiej na GG: 12598328. Na mailu bywam raz na tydzień. Dołączać nie ma co, żadne zrzuty się nie generują, program się nie wywala. Po prostu stracił ważną jak dla mnie część funkcjonalności.
ZnacznikiBrak powiązanych tagów.
Dołączone pliki

- Powiązania

-  Komentarze
(0003217)
raffaello_28@op.pl (zgłaszający)
2015-05-23 17:38

Update - na WTW wyświetlał się numer konta GG. Więc jeśli kontakty z obu kont były w jednej grupie, to najeżdżając na taki kontakt na liście z prawej strony wyświetlał się numer GG konta, z którego ten kontakt był dodany. Teraz wyświetla się nazwa profilu lub nazwa konta głównego. To samo dotyczy słoneczek GG na pasku, na którym zmienia się statusy - są dwa słoneczka oba opisane nazwą profilu (lub nazwą konta głównego).

Dzięki z góry :)

- Historia zgłoszenia
Data zmiany Nazwa użytkownika Pole Zmiana
2015-05-23 00:46 raffaello_28@op.pl Nowe zgłoszenie
2015-05-23 17:38 raffaello_28@op.pl Dodano komentarz: 0003217


Copyright © 2000 - 2020 MantisBT Team
Powered by Mantis Bugtracker